Opravy vozidel všech značek, motorů, brzdových soustav atd...

Prodej všech typů nových pneumatik, opravy a lepení atd...

Proměření a rovnání havarovaných vozidel na rovnací stolici atd..."Opravujete pouze osobní automobily, nebo i náklaďáky?"


V našem autoservisu opravujeme osobní vozy a dodávky do 3,5 t všech značek. Nákladní a víceužitkové automobily, stejně tak jako autobusy a traktory bohužel musíme odkazovat ke konkurenci :-)


"Mám prošlou technickou a emise, musím si to vyřídit sám, nebo se mi o to postaráte?"


Můžete si to vyřídit sám, zajedete si nejdřív na emise, v případě že budou v pořádku dostanete potvrzení a s tím pak zajedete na technickou.
Dohromady vás to bude stát asi 1050,- Kč (podle typu motoru) a půl dne času. Za provizi se vám o to postaráme my, budete to mít do druhého dne vyřízené a nemusíte se o nic starat.


"Nesvítí mi žárovka a taky bych potřeboval vyměnit gumičky u stěračů, nevyhodíte mě s tím?"


Ne, nevyhodíme :-) Chápeme, že každý nemusí být manuálně tak na výši, aby si poradil i se zdánlivou maličkostí, takže se nemusíte bát
přijít za námi se zdánlivou "prkotinou".


"Potřebuju přezout gumy z letních na zimní, jak dlouho budu řekat?"


Tak to záleží na sezóně, pokud přijdete s předstihem, uděláme vám to na počkání, ale pokud přijdete zrovna v období všeobecného přezouvání pneumatik, tak si bohužel chvíli počkáte. Ale i v sezóně je možné objednat se předem telefonicky, přijet v dohodnutý den a hodinu a budete to mít na počkání také.


"Mohu se v případě autonehody obrátit rovnou na vás ohledně vyřízení pojistky s pojišťovnou?"


Samozřejmě. V případě autonehody za vás vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou. Vy musíte nehodu pojišťovně nahlásit, ale potom už jen vyplníte plnou moc (můžete si ji stáhnout z našich stránek, anebo ji vyplnit přímo u nás v autoservisu) a zbytek vyřídíme my.
(Podrobné informace můžete najít v záložce karosárna.)


© 2008 Autose.cz - Autoservis Kladno | Dlouhá 33, 272 01 Kladno | e-mail: autose@seznam.cz | Design: Artfabrikk